بهترین سایز پروفایل اینستاگرام

به دلایل زیادی سایز پروفایل اینستاگرام بسیار مهم است. به همین دلیل شما باید به خوبی نکاتی که مربوط به انتخاب بهترین سایت برای پروفایل اینستاگرام می باشد را بدانید. تمامی افراد در بسیاری از مواقع عکس پروفایل ها را بررسی می ‌کنند تا مطمئن شوند که پیج مورد نظر ارزش فالو کردن دارد و یا ندارد. در صورتی که حساب خصوصی باشد ارزش پروفایل اینستاگرام چندین برابر می گردد. مردم از بهترین تصاویر شان استفاده می کنند تا تاثیرگذاری زیادی در شبکه اجتماعی به دست بیاورند. به همین دلیل بهتر است که از ترفندهای مناسب برای بررسی کردن تصاویر پروفایل اینستاگرام استفاده نمایید. شما می توانید در زمان خود صرفه جویی کنید و از نرم افزارهای خاصی برای انتخاب بهترین سایز پروفایل اینستاگرام استفاده نمایید.

سایز پروفایل اینستاگرام

سایز پروفایل اینستاگرام

چگونه بهترین سایز پروفایل اینستاگرام را انتخاب کنیم ؟

هنگام انتخاب کردن عکس پروفایل اینستاگرام چندین نکات را باید در نظر داشته باشید. یکی از مهمترین نکات این است که عکس های پروفایل اینستاگرام در دایره نشان داده می ‌شوند. بنابراین تمرکز عکس را در مرکز در نظر بگیرید. اگر عکس ‌پروفایل شما در مرکز نباشد امکان دارد که نمایش در قسمت دایره از بین برود. نکته دیگری که در مورد سایز عکس پروفایل اینستاگرام اهمیت دارد این است که استاندارد بودن اندازه عکس را بررسی کنید.

عکس های پروفایل اینستاگرام در اندازه ۱۱۰ ضربدر در ۱۱۰ پیکسل هستند و همچنین آنها را می توانید در ۳۲۰ ضرب در ۳۲۰ پیکسل ذخیره کنید. به همین دلیل دقت داشته باشید که نیاز است تصویر مناسبی را با ابعاد استاندارد بارگذاری نمایید. با توجه به این ابعاد قادر خواهید بود که بهترین اندازه عکس را برای پروفایل اینستاگرام خود انتخاب کنید.

چگونه می توان عکس پروفایل اینستا را مشاهده و سپس بزرگتر کرد ؟

نسبت ابعاد قابل مشاهده هر یک از عکس های پروفایل صرف نظر از کیفیتی که دارند باید در درون دایره طبق استانداردهای مشخص شده باشند. بنابراین اندازه ایده آل و مشخص شده برای پروفایل اینستاگرام نیاز است که بزرگتر باشد. از قرار دادن عکس هایی که کیفیت ندارند باید خودداری نمایید. جهت داشتن عکس پروفایل کامل نیاز است که تصاویر به طور کامل مربعی شکل باشند و هیچ فضای خالی برای آنها در نظر نگیرید. شما می توانید هر آنچه را که می خواهید امتحان کنید.

البته که هرچه برای بزرگتر کردن عکس پروفایل اینستاگرام ابعاد بیشتری را اختصاص دهید عکس تان زیبا به نظر نمی رسد. به همین دلیل اندازه بزرگ برای عکس پروفایل اینستاگرام چندان جایز نیست. در برخی از مواقع می توانید که اگر صفحه ای را دنبال می‌کنید عکس پروفایل آن صفحه  را به عنوان یک پست مشاهده نمایید. در صورتی که این قابلیت را دریافت نمی کنید نیاز می باشد که از حساب دیگری استفاده کنید.

سایز پروفایل اینستاگرام

سایز پروفایل اینستاگرام

استفاده از اینستا فالوور برای دانلود عکس ها

با استفاده از اینستا فالوور شما می‌ توانید تصاویر پروفایلتان را در ابعاد بزرگ بررسی نمایید. استفاده از این روش بسیار آسان می باشد که شما در زمان کوتاهی می توانید عکس پروفایل کاربر مد نظرتان را به صورت بزرگ مشاهده کنید. مراحل را باید به ترتیب طی نمایید که عبارت است از :

  1. ابتدا باید اینستا فالوور را باز کنید و سپس گزینه پروفایل اینستاگرام و دانلود را پیدا کنید و راه اندازی نمایید.
  2. اینستاگرام را باز نموده و پروفایل مد نظرتان را جهت بزرگنمایی پیدا کنید.
  3. پس از آن به برنامه اینستا فالوور برگردید و نام کاربری مد نظرتان را در قسمتی که مشخص شده می باشد پیدا کنید. شما قادر خواهید بود که تمامی فالووینگ ها و فالوورهای فرد را در این بخش مشاهده نمایید. سایز پروفایل هر یک از آنها با اندازه دقیق در این برنامه وارد شده است.

برای خرید فالوور ارزان از الماس فالوور کلیک کنید.