۳ مدل سایز پست اینستاگرام وجود دارد که هر یک از این نمونه سایزها دارای ویژگی ها و مشخصات خاصی هستند.

ویژگی های بهترین سایز پست اینستاگرام

اگر می خواهید در اینستاگرام به موفقیت لازم برسید باید اصول زیادی را در این برنامه اجتماعی بشناسید. یکی از مهمترین اصول انتشار انواع محتوای با کیفیت می باشد. سایز پست اینستاگرام باید بر اساس استانداردهای مشخص شده باشد. اگر بهترین سایز را برای پست اینستاگرام انتخاب کنید، عکس ها کیفیت مناسبی به دست می‌ آورند. اگر محتوایتان را طبق سایزهای استاندارد الگوریتم اینستاگرام انتخاب نمایید ارزش برند شما چندین برابر می گردد. جهت موفقیت در این برنامه اجتماعی می توانید با کارشناسان حرفه ای که با اصول اینستاگرام آشنا هستند مشورت کنید.

انواع سایز پست اینستاگرام

در صورتی که مایل هستید عکس های تان را با بهترین کیفیت منتشر نمایید نیاز است که سایز پست اینستاگرام را بدانید. اگر نمی خواهید که عکس های پست اینستاگرام را فشرده سازید باید سایز آنها را پیش از بارگذاری با استانداردهایی که مربوط به سایز پست می باشد مطابقت دهید. کاربران قادر هستند که سه نمونه عکس در اینستاگرام منتشر نمایند. پست ها به صورت مربع، به صورت افقی و به صورت عمودی هستند. جهت جلوگیری کردن از تغییر سایز عکس بهتر است که آموزش مربوط به سایز عکس های اینستاگرام را دریافت کنید. هر یک از انواع مدل های سایز پست اینستاگرام که دارای ویژگی ها و مشخصات متفاوتی هستند عبارتند از :

سایز پست اینستاگرام

سایز پست اینستاگرام

سایز عکس به صورت مربع

حالت مربعی یکی از محبوب ترین و بهترین سایز های پست اینستاگرام شناخته می شود. بسیاری از کاربران این مدل عکس ها را برای انتشار محتوای خود انتخاب می کنند. اگر شما مایل هستید که عکس های تان با طول و عرض یکسان انتشار پیدا کند بهتر است که سایز آنها را روی ۱۰۸۰ پیکسل در ۱۰۸۰ پیکسل بگذارید. اندازه عکس های مربعی در برنامه اینستاگرام بر اساس ۲۸ سانتیمتر می باشد. چهار طرف عکس های اندازه شان ۲۸ سانتی متر است که این عکس ها بهترین سایز را دارند.

در صورتیکه عکستان با سایز بیشتر از این استاندارد باشد اینستاگرام جهت انتشار آن عکس مجبور است که آن را فشرده کند یا بکشد. این مسئله روی کیفیت عکس تان تاثیر زیادی می گذارد. بسیاری از افراد بر این باور هستند که حالت مربعی بهترین سایز برای عکس های اینستاگرام می باشد. به طور کلی باید بدانید که این حالت به دلیل مزیت هایی که دارد مورد توجه بسیاری از افراد قرار گرفته است.

سایز عکس به صورت مستطیل

حالت دوم سایز پست اینستاگرام نمونه عمودی می باشد. اگر می خواهید که عکس های مستطیلی و حالت عمودی را در برنامه اینستاگرام بارگذاری کنید نیاز است که استانداردهای مربوط به پست عمودی را رعایت نمایید. سایز نرمال جهت بارگذاری کردن و انتشار این نمونه از عکس ها ۱۰۸۰ در ۱۳۵۰ پیکسل می باشد. در غیر این صورت تصویر شما با تغییر سایز مواجه می‌ گردد و کیفیتش را از دست می ‌دهد. اندازه عکس های عمودی در اینستاگرام به اندازه ۲۸ الی ۳۵ سانتیمتر می رسد.

سایز پست اینستاگرام

سایز پست اینستاگرام

سایز عکس های افقی اینستاگرام

سایز عکس افقی یکی دیگر از نمونه مدل های سایز پست اینستاگرام است. با وجود این مسئله که افراد کمتری برای انتشار پست های افقی اقدام می‌ کنند اما باید بدانید که این پست‌ ها طرفداران خاص خود را دارند. برای قرار دادن عکس مستطیلی در برنامه اینستاگرام نیاز است که ابعاد پست اینستاگرام که به صورت مستطیلی است را در ابعاد ۱۰۸۰ و ۶۰۸ پیکسل تنظیم نمایید. اندازه عکس های افقی در اینستاگرام ۲۸ الی ۱۶ سانتی متر می باشد. به طور کلی شما باید به خوبی بدانید که استوری ها و ویدیوهای اینستاگرام دارای ابعاد مناسبی هستند. هر یک از آنها سایز استاندارد شان بر اساس استانداردهای مربوط به الگوریتم اینستاگرام می باشد. بر همین اساس کیفیت مناسبی به دست می آورند و مخاطبان بیشتری را جذب می کنند.