خرید لایک اینستاگرام

لایک اینستاگرام با بالاترین کیفیت و ارسال فوری
پس از ثبت سفارش سرویس مد نظر به صورت اتومات برای شما ارسال می شود و شما نیاز به انجام کاری ندارید.

✅ لینک پست را کامل وارد کنید. (راهنما)

افزایش لایک

لایک ایرانی و واقعی اینستاگرام با کیفیت الماس که سرعت دریافت آن ها 10k تا 20k در روز می باشد (با توجه به حجم سفارشات) ، که با هدیه این سفارش را دریافت می کنید.
کیفیت : عالی (الماس)
ظرفیت کل: 1 میلیون لایک
کاملا امن و بدون نیاز به رمز عبور
جذب با تبلیغات در اپلیکیشن ها
سرعت ارسال روزانه 10.000 – 20.000
با کیفیت ترین + قیمت مناسب
ارسال آنی پس از ثبت سفارش
تاثیر مثبت در ورود به اکسپلور
سفارش بالاتر پیام به پشتیبانی
500
عدد
💎 لایک الماسی
8,250تومان (10% تخفیف)
7,500 تومان
سفارش
1,000
عدد
💎 لایک الماسی
17,250تومان (15% تخفیف)
15,000 تومان
سفارش
3,000
عدد
💎 لایک الماسی
54,000تومان (20% تخفیف)
45,000 تومان
سفارش
5,000
عدد
💎 لایک الماسی
93,750تومان (25% تخفیف)
75,000 تومان
سفارش
7,000
عدد
💎 لایک الماسی
131,250تومان (25% تخفیف)
105,000 تومان
سفارش
10,000
عدد
💎 لایک الماسی
195,000تومان (30% تخفیف)
150,000 تومان
سفارش
20,000
عدد
💎 لایک الماسی
405,000تومان (35% تخفیف)
300,000 تومان
سفارش
50,000
عدد
💎 لایک الماسی
1,050,000تومان (40% تخفیف)
750,000 تومان
سفارش
 


لیست خدمات اینستاگرام

لیست خدمات تلگرام

لایک شدن پست های شما در وب اپلیکیشن اینستاگرام یک نکته بسیار مهم برای کاربران پیج شما و همینطور اینستاگرام است ، شما با خرید لایک می توانید بازخورد بالایی برای مخاطبان خود در اینستاگرام ایجاد کنید که یک امر بسیار مهم و جذاب برای مخاطبان پیج و یا مشتریان پیج فروشگاهی شما خواهد بود.

خرید لایک اینستاگرام تضمینی

امروزه سایت هایی در زمینه ارایه خدمات شبکه های اجتماعی وجود دارند که الماس فالوور بهترین سایت ارایه این خدمات می باشد به این دلیل که خرید لایک اینستاگرام بصورت واقعی و با کیفیت انجام می شود. به این معنی که شما می توانید با کمترین زمان با خیال آسوده تعداد لایک های پیج اینستاگرام خود را اضافه کنید. همچنین در بالای این قسمت پکیج های افزایش لایک با کیفیت الماس وجود دارد ، در صورتی که تعداد یا خدمات دیگری نیاز داشتید می توانید از لینک ثبت سفارش سریع در هدر یا فوتر سایت استفاده کنید.

تیزر معرفی خدمات الماس فالوور

پادکست خرید لایک

💎 با الماس فالوور مثل الماس بدرخشید 💎

خرید لایک با کیفیت

لایک (like) به معنی پسندیدن و دوست داشتن می باشد. وقتی کاربری یک پست یا پست شما را در اینستاگرام لایک می کند به این معنی است آن را پسندیده ، در مقالات بعدی درباره اینکه خرید پست اینستاگرام چه فایده و چه اهمیتی بر روی ایمپرشن پیج اینستاگرام شما دارد توضیح داده خواهد شد ولی بطور کلی الگوریتم های پیشرفته و هوش مصنوعی اینستاگرام بر اساس تعداد لایک پست شما تشخیص می دهند که پست شما محبوب بوده است به همین دلیل ممکن است پیج شما به اکسپلور برود و پیجتان بطور فوق العاده سریع رشد چشم افزایی داشته باشد.

خرید لایک اینستاگرام

خرید لایک ایرانی

شما با خرید لایک با کیفیت و ایرانی زمینه جذب فالوور با کیفیت برای کاربرانی که پست های شما را می بینند ایجاد خواهید کرد ، همچنین فالوور های که برای شما زده می شوند با کیفیت الماس و بسیار با کیفیت (لایک های ایرانی) هستند. طبق آخرین بررسی های صورت گرفته منطقه جغرافیایی یک عامل بسیار مهم در الگوریتم های اینستاگرام می باشد یعنی زمانی که پیج شما مملو از لایک های با کیفیت و ایرانی باشد به همین ترتیب اینستاگرام منطقه مکانی و مخاطب هدف آن پست بخصوص شما را تشخیص داده و شانس شما را جهت رفتن به اکسپلور ایران بیشتر می کند.

خرید لایک ایرانی

خرید لایک اینستاگرام رایگان

جهت دریافت لایک ، فالوور و یا ویو رایگان با توجه به قیمت مناسبی که سایت با کیفیت بالا به کاربران خود ارایه می دهد همچنین، تعداد لایکی که بصورت هدیه و جبران ریزش برای کاربران زده می شود بعنوان هدیه سایت الماس فالوور و لایک رایگان می توان قلمداد کرد. همینطور برای نمایندگان عزیز هم در کنار قیمت های بسیار پایین با حاشیه سود بالا ، لایک ، فالوور و سرویس های با کیفیت همراه هدیه و جبران ریزش هستند، ولی باید به این نکته هم اشاره کرد کیفیت و خدماتی که بصورت قیمت پایین توسط الماس فالوور ارایه می شود به قدر کافی منصفانه بوده و بیشتر از آن برای سایت یک اتفاق پر ضرر خواهد بود. همچنین ارایه لایک رایگان زیاد مشخص می کند که این سرویس ها کیفیت بالایی نداشته و برای پیج شما ضرر هم داشته باشد.

افزایش لایک اینستاگرام بدون پسورد

یکی از مواردی که متاسفانه شاهد آن هستیم این است که بعضی از سایت ها برای انجام و تکمیل سفارش کاربران خود از آن ها بجز نام کاربری ، رمز عبور هم درخواست می کنند و بسیاری از قربانیان این اتفاق پسوردشان را در اختیار این افراد قرار می دهند. بعد از آن اتفاق ناخوشایندی که میفتد پیج این افراد توسط افراد سودجو هک می شوند و به اطلاعات شخصی و حساس آن افراد دسترسی دارند و آن ها وارد حریم خصوصی شما می شوند و از پیج شما برای هدف های تبلیغاتی خود بطور نا سالم استفاده می کنند، پس نتیجه میگیریم شما برای افزایش لایک پیج اینستاگرام خود به هیچ عنوان نیازی ندارید تا اطلاعات حساس اعم از رمز عبور یا پاسخ سوالات امنیتی را در اختیار شخص ثالثی قرار دهید.

افزایش لایک اینستاگرام بدون پسورد

خرید لایک کامنت اینستاگرام

شاید شما از عنوان خرید لایک کامنت اینستاگرام کمی تعجب کرده باشید ولی این خدمت واقعیت دارد. بله، در کنار بسیاری از خدمات منحصر به فرد سایت الماس فالوور این امکان وجود دارد که شما یک کامنت مد نظر را انتخاب و برای آن کامنت لایک خریداری کنید، با انجام این کار شما توجه عموم را به این موضوع جذب کرده اید و همچنین اینستاگرام کامنت انتخابی شما را در بالای لیست قرار خواهد داد. در ادامه خدمات و صفحات مربوط به هر خدمت در پادکست و مقاله مرتبط به آن خدمات خاص و انحصاری الماس فالوور را برایتان ذکر می کنیم و اهمیت استفاده از آن را به شما کاربران عزیز آموزش می دهیم.

خرید لایک ارزان و سریع

طبیعتا نیاز هر کاربر در سایت خدمات شبکه های اجتماعی این است که خدمات را با توجه کیفیت مناسب و قیمت خوب خریداری کند، الماس فالوور بالاترین کیفیت و پایین ترین قیمت را به توجه کیفیت محصولات خود ارایه می دهد همینطور در فرآیند خرید لایک اینستاگرام سرغت ملاک مهمی است که سایت الماس فالوور با بیش از 15 پشتیبان فنی و حرفه ای سفارشات را بصورت سریع و بر اساس اصول مناسب برای کاربران خود انجام میدهد، لازم به ذکر است از قسمت ثبت سفارش سریع سایت می توانید سفارشات خود را بصورت سرمایه گذاری قطره ای ثبت کنید و حتی سرعت سفارشات خود را کنترل کنید. همچنین الماس فالوور بسته های خدمات خود را با قابلیت انتخاب تعداد دلخواه در ثبت سفارش سریع و همچنین بسته های آماده تعداد پایین طراحی کرده است ، اگر دقت کنید بسته صد تایی لایک فقط با مبلغ 2000 تومان قابل خرید و فعال سازی می باشد.

خرید لایک ارزان

خرید لایک اینستاگرام زن

خرید لایک اینستاگرام بر اساس جنسیت زن و مرد یک امر کاملا محال می باشد. به این دلیل که خود اینستاگرام فیلتری برای نمایش پست های خود در اکسپلور محدود به جنسیتی ندارد و بر اساس این الگوریتم فعالیت نمی کند، با این حال اینکه ما بگوییم خرید لایک با جنسیت مشخص انجام می دهیم صحبتی است که صحتی ندارد. جهت خرید لایک ایرانی خانم یا لایک ایرانی آقا یک نکته قابل توجه دیگری که وجود دارد این است که اینستاگرام در فرایند ثبت نام خود تاکیدی به مشخص کردن جنسیت افراد ندارد، پس نتیجه میگیریم که این صحبت صرفا یک تبلیغات فیک است.

خرید لایک اتومات برای پست های آینده

یکی دیگر از خدمات خاص سایت الماس فالوور خرید لایک اتومات برای پست های آینده می باشد. به این معنی که شما با ثبت کردن id پیج خود در سفارش پس از بارگذاری هر پست جدید بدون اینکه نیاز به ثبت سفارش جدید داشته باشید طبق سفارش قبلی شما سایت الماس فالوور برای پست های جدید که بارگذاری می کنید به تعداد که قبلا وارد کرده اید لایک اتومات ثبت می کند. شما می توانید برای پیج هایی که بارگذاری پست زیادی دارند از این سرویس هوشمند استفاده کنید. جهت استفاده از این سرویس هوشمند از لینک ثبت سفارش سریع می توانید اقدام کنید.

ویس کاربران درباره خدمات سایت الماس فالوور

 1. دایانا
 2. کوروش
 3. آزاده
 4. علی

نظرات کاربران درباره خدمات سایت الماس فالوور

 1. علی

  عااااااااااااااااااااااااااااالی بود مرسیییییییییییی

  • آواتار
   الماس فالوور

   🌹🌹🌹

 2. آرین

  سایت الماس فالوور کامل ترین و سریع ترین سایتی هست که من تا به حال باهاش کار کردم
  پشتیبانی اون هم عالیه ممنونم ازتون

  • آواتار
   الماس فالوور

   خواهش میکنم کاربر عزیز 🌹

 3. mohammad

  سلام من سفارش بالای 100k دارم چجوری ثبتش کنم؟؟

  • آواتار
   الماس فالوور

   سلام دوست عزیز از لینک ثبت سفارش سریع وارد بشین ، و گزینه سوم یعنی خرید فالوور (حجم بالا) رو انتخاب کنین
   همچنین می تونین از چت آنلاین سایت یا ارتباط با ما سایت و یا پشتیبانی تلگرام درخواستتون رو بگذارید 💎💎💎

 4. سمانه

  ممنون از خدمات خوب و کاملتون

  • آواتار
   الماس فالوور

   هدف الماس فالوور ارایه خدمات جامع و با کیفیت و سریع هست 👌

 5. رضا

  مثل همیشه عالی ، من 5 سال تمام فالوور ، لایک و ویو مشتری هام رو از شما میگیرم 💚

  • آواتار
   الماس فالوور

   باعث افتخار ماست دوست عزیز ❤️

 6. امین

  خییییییییییییییلیییییییییییییییییی خوبین
  من دیجیتال مارکتر هستم ، اول برای کاربر هام فالوور و لایک اتومات پست های آینده میزنم و بعد کمپین های تبلیغاتی میرم
  عااااااااااااالیه کلی کسب درآمد و سود از سایتتون داشتم ، ممنون بابت خدمات واقعی و حرفه ایتون

  • آواتار
   الماس فالوور

   خواهش میکنم همکار عزیز 👍🏼😉💚
   برای اطلاع از آخرین اخبار سایت داخل کانال تلگرام ما عضو شید
   پیج اینستاگرام ما
   شما سفارشتون بالا هست داخل لینک https://panel.almasfollower.com/ یا نمایندگی خرید فالوور عضو بشین تا تخفیف همکاری دریافت کنید.

 7. محمد

  پس از خرید فالوور مشکلی برای پیج ما پیش نمیاد؟

  • آواتار
   الماس فالوور

   خیر دوست عزیز به هیچ عنوان

 8. لیلا

  سلام ، برای ثبت سفارش کار خاصی باید انجام بدیم؟

  • آواتار
   الماس فالوور

   سلام دوست عزیز ، بعد از پرداخت موفق هیچ کاری لازم نیست انجام بدید فقط دقت داشته باشین پیجتون حالت public باشه و باز نگه دارید، همچنین ای دی و توضیحات رو طبق دستور العمل صفحه پرداخت پر کنید

 9. نیکا

  سلام قیمت خدماتتون نسبت به کیفیتشون واقعا عالی هست ممنون ازتون

  • آواتار
   الماس فالوور

   ممنون از شما کاربر عزیز
   💎 با الماس فالوور مثل الماس بدرخشید 💎
   👍🏼😉

 10. مریم

  سفارش هام آنی انجام میشه دستتون درد نکنهههههه

  • آواتار
   الماس فالوور

   خواهش میکنم دوست عزیز 🌹

 11. نگار

  خیلی عالی هست سایتتون من همه سفارش هام چند دقیقه ای انجام میشه

  • آواتار
   الماس فالوور

   ممنون از انتخابتون

 12. محمدرضا

  سلام من 50 هزار تا فالوور خریدم سفارشم کی تموم میشه؟

  • آواتار
   الماس فالوور

   سلام دوست عزیز سفارش باید با سرعت معقول زده بشه و بسته به نوع سرویس حدودا از 10 ساعت تا 48 ساعت این تعداد زمان میبره