اگر شما به خوبی برخی از نکات را زمان خرید ربات اینستاگرام در نظر بگیرید، می توانید از ربات ها نهایت کارایی را دریافت کنید.

راهنمای خرید ربات اینستاگرام

امروزه بسیاری از افراد برای اینکه کسب درآمد بیشتری از اینستاگرام داشته باشند اقدام به خرید ربات اینستاگرام می نمایند. ربات های اینستاگرام برای بالا بردن تعداد فالوور، تعداد لایک، تعداد کامنت، تعداد ویو و غیره و مورد استفاده قرار می گیرند. به طور کلی شما باید به خوبی بدانید که داشتن فالوور لایک و کامنت بالا به معنی موفقیت در این شبکه اجتماعی به شمار نمی ‌رود. شما برای اینکه فالوور های خود را بالاتر ببرید نباید هر روشی را به کار ببرید.

ربات اینستاگرام یکی از فعالیت ‌هایی است که کاربران فعال اینستاگرام از آن استفاده می کنند. این ربات قادر است که فالوور جذب کند، ویو کند، لایک کند و کامنت نویسی نماید. همچنین در برخی از موارد ربات ها دایرکت ارسال می کنند. شما برای خرید ربات اینستاگرام باید به خوبی برخی از نکات را در نظر بگیرید. اگر به خوبی برخی نکات را در نظر نداشته باشید امکان دارد که یک ربات مخرب را برای اینستاگرام خود تهیه کنید.

خرید ربات اینستاگرام

خرید ربات اینستاگرام

نکاتی در مورد خرید ربات اینستاگرام

برخی از نکاتی که زمان خرید ربات اینستاگرام اهمیت زیادی دارد و باید با آنها آشنا باشید عبارت است از :

تنها یک بار از ربات استفاده کنید

هر یک از ربات ها را برای اکانت اینستاگرام تنها یک بار باید استفاده نمایید. جذب کردن فالوور برای اکانت های متنوع با یک عدد ربات زمان ‌بر می باشد. همچنین روند کار شما به صورت مشکوک ادامه پیدا می کند. همین امر موجب می گردد که فعالیت ربات در پیج شما آشکار شود. بهتر است که از چندین ربات برای پیج اینستاگرام خود به هیچ عنوان استفاده نکنید. هماهنگ سازی هر یک از فعالیت ‌های ربات ها موجب اختلال عملکرد فعالیت ربات خواهد شد.

ارائه محتوای عالی به ربات اینستاگرام

نکته دیگری که باید در نظر داشته باشید این است که ربات یک عنصر فعال می باشد. شما با خرید انواع ربات اینستاگرام لایک کردن، فالو کردن، کامنت نویسی و غیره را می توانید به ربات بسپارید. با تمامی این اقدامات ربات اینستاگرام می تواند دیگران را ترغیب کند تا از پیج تان بازدید نمایند. در نظر داشته باشید که داشتن یک محتوای بی نظیر بهترین راه برای جذب فالوور اینستاگرام می باشد. ربات برای شما معجزه نمی کند، به همین دلیل زمانی که اقدام به انتخاب یکی از انواع ربات ها می ‌نمایید نوع محتوا و همچنین به‌روزرسانی محتواهایتان را در نظر بگیرید.

تنظیمات ربات را بررسی کنید

از دیگر نکاتی که زمان خرید ربات اینستاگرام اهمیت دارد این است که تنظیمات ربات ها را باید مشخص نمایید. در تنظیمات ربات باید مشخص نمایید که نوع فالوور های درخواستی تان چه افرادی باشند. در واقع نیاز است که شما تعیین کنید که جامعه هدف اصلی تان چه افرادی هستند و نوع محتوا را چه افرادی باید مشاهده کنند.

در صورتی که دوره ای جهت آنفالو کردن هر یک از فالوورهای خود انتخاب نکرده اید باید روی تنظیمات ربات اینستاگرام این دوره را فعال نمایید.  ربات‌ ها می ‌توانند ۷۵۰۰ نفر را فالو کنند. اگر به این میزان نزدیک شوند فعالیتشان متوقف می گردد. به همین دلیل برای اینکه عملکرد بهتری را از ربات ها دریافت کنید باید سرعت فعالیت آنها را تنظیم نمایید. اینکه تعداد فالووینگ های شما سریعا افزایش پیدا نکند بسیار مهم است.

خرید ربات اینستاگرام

خرید ربات اینستاگرام

خاموش و روشن کردن ربات اینستاگرام

یکی از دیگر نکاتی که شما زمان خرید ربات اینستاگرام باید به آن اهمیت دهید این است که آن را هر چند روز یکبار روشن و خاموش کنید. اجازه دهید که فعالیت ربات تان به عنوان یک فعالیت انسانی شناخته شود. این فعالیت بیش از اندازه نباید باشد. مواقعی را در نظر بگیرید که امکان دارد الگوریتم‌ های اینستاگرام تشخیص دهند که از ربات استفاده کرده‌ اید.